Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Mozek a CNS

Jsme tu pro vás

Pacient je pro nás prioritou

Pacient je pro nás prioritou

Pacient je pro nás na prvním místě

Naší prioritou je pacient. Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně, respektujeme jeho potřeby a požadavky s ohledem na dosavadní průběh onkologické léčby. Našim pacientům věnujeme čas, pozornost a osobní přístup v průběhu celého procesu léčby. Naším cílem je, poskytovat kvalitní péči šitou na míru každého našeho pacienta, být mu oporou a pomáhat mu v průběhu protonové terapie.

Naši lékaři mají dlouholeté zkušenosti

Protonové centrum v Praze poskytuje péči dětským i dospělým onkologickým pacientům. V oblasti radioterapie mají naši lékaři dlouholeté zkušenosti, a to jak v rámci protonové léčby, kterou v Protonovém centru nabízíme, tak v rámci běžné fotonové léčby. Při včasném záchytu onemocnění zvyšuje protonová terapie šanci na vyléčení, včetně zachování vysoké kvality života.

Moderní technologie protonové léčby

Protonové centrum je vybaveno moderní technologií tužkového skenování, která je v současnosti světovou špičkou. Pro léčbu pacientů s nádorovým onemocněním využíváme metodu protonového záření, která dokáže přesně a šetrně zacílit nádor a omezit tak ozáření okolních zdravých struktur. Dodržujeme nejpřísnější mezinárodní standardy, abychom poskytovali našim pacientům maximální kvalitu léčby.

Odpovíme na všechny vaše dotazy

Naše koordinátorky vám budou k dispozici od první kontaktu s naším Protonovým centrem, kdykoliv to budete potřebovat, v průběhu celého procesu léčby až po její ukončení. Ochotně vám vysvětlí základní informace o protonové léčbě, upřesní její možnosti a také vám zprostředkují setkání s našimi odborníky, kteří vám poskytnou potřebné doplňující informace. Kontaktujte koordinátorky na telefonním čísle +420 222 998 989.

Spolupracujeme s odborníky

Protonové centrum spolupracuje s odborníky na léčbu onkologických onemocnění v rámci Komplexních onkologických center, Specializované onkologické skupiny i s dalšími zdravotnickými institucemi. Dále spolupracujeme s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími vzdělávacími institucemi.

Spolupracujeme s dalšími institucemi

Chcete více informací o léčbě rakoviny mozku a CNS?

‹ Zpět

Mozek a CNS

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde